Корзина
5 отзывов
+380504640664
Корзина
MILDOT - интернет-магазин товаров для охоты

Огляд Pulsar Digex N455

Огляд Pulsar Digex N455

Нічний приціл, що новенького в цьому році?

Одним з новітніх прицілів - Pulsar Digex N455, порадувала своїх шанувальників компанія Пульсар.  Він не був представлений на виставках, тому мало хто знає про нього. Але давайте познайомимося з ним ближче. Спорядження акуратно упаковано в компактний кофр, що робить дуже зручним його транспортування і перенесення на місцевості. Сам прилад здатний працювати як вночі, так і вдень.

Хтось відносить його до розряду стандартної денний оптики, але високі параметри матриці та інших елементів значно відрізняються від таких пристроїв. І його швидше можна віднести до аналогічних варіантів приладів компанії АТН, що випустила серію цифрових прицілів X-SIGHT 4K і трохи пізніше теплову версію МАРС 4. Прилад оснащений інноваційними електронними компонентами з дистанцією спостереження більше 500 м.

 

 

 

  Матриця

Нічний прилад Pulsar Digex N455 являє трансформацію приладу Digisight Ultra N455, а саме, матриця має такий же дозвіл HD (1280*720 пікселів). Вона високочутлива вночі і вдень, а в сутінках може навіть обходиться без зовнішнього освітлювача ІК (поставляється в комплекті і кріпиться на трубу). Це дозволяє використовувати в пасивному режимі, а за рахунок чутливості прилад можна ефективно використовувати з невидимими освітлювачі.

Легкість і простота монтажу

Прилад Пульсар Диджекс перейняв весь функціонал і дисплей, прикріплюючись на кільця 30 мм на 30-ти міліметрової звичайної труби з легкого, міцного сплаву алюмінію, і має схожість з будь-яким класичним денним прицілом. Причому стандартне кріплення на кільця дозволяє кріпити прилад на різні пристрої, як сучасні, так і екзотичні варіанти.

 

  Можливості оптичного збільшення

Оптичне збільшення дорівнює 4, як у всіх приладів Пульсар цифровий зум - 2,4, за рахунок чого максимальна кратність 16. Якщо говорити більш зрозумілою мовою для професіоналів, то оптичне збільшення становить 4 карта з можливістю розширення за рахунок цифрового зума до 16 з кроком збільшення 2*. Але також його можна і зменшити на 0,1*. Це дозволить виконати оптимальну настройку зображень.

Параметри міцності

Легкий і одночасно надійний корпус виконаний з високоміцного металу зі зносостійким покриттям, що зберігає презентабельність зовнішнього вигляду. Навіть при інтенсивному використанні декількох років він не потреться, не матиме вм'ятин і збереже свій гідний вигляд, в чому ми не сумніваємося. Адже тримаючи цей приціл в руках, можна відчути міцність приємного на дотик матеріалу.

 

  Передача фото і відео запису

Приціл оснащений функцією відеозапису. Записані зображення, фото і відео передаються за допомогою USB кабелю, wi-fi протоколу на комп'ютер та інші пристрої. Вбудований рекордер дозволяє знімати відео в якості HD.

Набір прицільних сіток

У приладі є велика кількість прицільних сіток, масштабованих в сторони зменшення або збільшення. За аналогією мітки виконані як розмітка фокальній першій площині на денному приладі, без змін кутових розмірів компонентів. Це дозволяє легко і точно визначити відстань, визначити габарити мети і вносити коригування будь-якої кратності. Прицільних сіток в приладі 10 штук різного напрямку, в яких можна крім форми змінити їх колір. Це легко зробити, вибравши з восьми колірних варіантів для кожної мітки з виведенням на екран електронним методом.

 

  Окуляр

Високий рівень комфорту при спостереженні забезпечується з широкими кутами шестилінзовим 30-ти градусним окуляром в поєднанні з дисплеєм серії AMOLED.

Тонка пристрілка і п'ять профілів

Прилад можна використовувати як на базовому чистому збільшенні, так і на цифровому Зумі. При збільшенні клік мітки стрімко зменшується, а при збільшенні на 16х кратності крок становить не більше 0,1 (точка постійна будь кратності). Всі результати зберігаються в одному профілі з п'яти, що мають до десяти точок прицілювання на дистанціях. Виведення міток на екран проводиться автоматично.

 

Родзинка для кращого полювання в приладі - наявність функції кадру в кадрі
Зручна функція кадру кадрі дозволяє виводити на екран дисплея збільшену, додаткову картинку, займаючи всього лише на екрані 10%. Це дає можливість розглянути область спостереження в деталях без контролю всього поля зору. Функція сьогодні високо затребувана у багатьох професіоналів і любителів полювання.

 

Програмне забезпечення та оновлення

Щоб встановити програмне забезпечення своїми силами, досить мати смартфон з Інтернетом і завантажити Stream Vision додаток з плеймаркета. Надалі програму можна оновлювати самостійно без будь-чиєї допомоги в будь-який час.

Автовимкнення

Функція в приладі вельми корисна для економії, в разі, коли користувач забув відключити приціл. Вона активується з відключенням приладу при його нахилі по вертикалі (70 град.) або горизонтально (30 град.).

 

  Живлення

У приладі використана інноваційна, комбінована система живлення - 2 акумулятора, один з яких розташований в корпусі приладу і є незмінним. Другий - змінний встановлюється в батарейний відсік. Його можна легко змінювати. Якщо він виснажив свій заряд, тоді прилад автоматично задіє вже внутрішній акумулятор.

Зрозуміле управління

Прилад Digex N455 приводиться в готовність з моменту запуску буквально за три секунди, завдяки простому і зрозумілому управлінню. У ньому є кнопки на корпусі для різних функцій, регулювання за допомогою колеса-регулятора, який виступає одночасною кнопкою для управління.

 

Крім перерахованих вище переваг, варто відзначити, що прилад здатний працювати в широких температурних діапазонах (-25 - +50°C), а також витримувати віддачу пристроїв з великим калібром. Його можна використовувати з різним спорядженням для полювання в будь-який час року і при будь-яких екстремальних умовах. У цьому сприяє також високий ступінь вологозахисту. Підводячи підсумок вищеописаних характеристик, можна сміливо запевнити, що такий пристрій займе гідне місце в мисливському арсеналі.

 

Другие статьи
  • Огляд INFIRAY Saim SCL35
    Огляд INFIRAY Saim SCL35
    Поява на ринку оптичної техніки чергової новинки INFIRAY Saim SCL35 не залишило байдужими шанувальників інновацій. Прилад безсумнівно сподобався нашим мисливцям, які були довго в пошуку ефективного оптичного пристрою, здатного виявляти і...
  • Керівництво покупця
    Керівництво покупця
    Це керівництво покупця буде корисно всім, хто цікавиться або вже використовує прилади нічного і теплового бачення: від мисливців і гравців в страйкбол до професійних військових і співробітників органів правопорядку.