Корзина
5 отзывов
+380504640664
Корзина
MILDOT - интернет-магазин товаров для охоты

Огляд INFIRAY Saim SCL35

Огляд INFIRAY Saim SCL35

Поява на ринку оптичної техніки чергової новинки INFIRAY Saim SCL35 не залишило байдужими шанувальників інновацій. Прилад безсумнівно сподобався нашим мисливцям, які були довго в пошуку ефективного оптичного пристрою, здатного виявляти і ідентифікувати теплові об'єкти. З першого враження, беручи в руки пристрій, відрізнити його від звичайного тепловізора виявилося не простим завданням. Але все ж розглядаючи склад комплекту, ми виявили в ньому приціл, адаптер для планки з верхнім підставою МАК, шестигранний ключ, кабель зовнішнього живлення з висновком відео і захисний кейс.

 

Нас приємно порадували ергономічна, продумана форма спорядження, його невелика вага і зручність в застосуванні. Експерти відзначили також його універсальність, точніше можливість виявляти точно цілі в будь-яких екстремальних ситуаціях. У приладі є потужний тепловізійний датчик, за рахунок чого теплові сигнатури виявляються на дистанції до 2000 м навіть в туманній або задимленій зоні. Також відзначимо, що виробник в даній моделі застосував найпередовіші технології, що в результаті дає високі показники. Прилад перевищив всі очікування серед бюджетних моделей.

 

  Особливості роботи спорядження

Для детального огляду представленої моделі наші фахівці погралися з настройками, склали список важливих параметрів на скромну думку і рівню професіоналізму, здатних підштовхнути до прийняття рішення і зробити правильний вибір для покупки девайса.

В першу чергу, відзначимо, що INFIRAY Saim SCL35 відмінно розпізнає теплові випромінювання від об'єктів на великій відстані, потрапляють в об'єктив. Вся робота проводиться подібно програмного перетворенню інфрачервоних випромінювань в зображення, яке бачить людина незалежно від погодних умов і освітлення. До важливих параметрах пристрою, на які слід звернути увагу, відносяться наступні показники:

Прості і зручні налаштування

Для якісної настройки в приладі є всього лише три кнопки на корпусі. Це достатній мінімум для того, щоб швидко і зручно управляти спорядженням. З їх допомогою відмінно налаштовується рівень контрасту, колірна палітра на вибір, збільшення, тип і колір сітки та інші параметри.

 

  Портативність

Робочий принцип пристрою заснований на різниці дії температурних режимів на живі і неживі об'єкти. Ключовим елементом виступає вбудований приймач для випромінювань, за допомогою якого утворюється тепловий контур мішені і, незважаючи на її віддаленість, вона завжди буде під наглядом. Вражає портативність конструкції, а також проста експлуатація та ергономічний дизайн представленої моделі. Цей прилад стане професіоналам і аматорам полювання, та й не тільки, відмінним помічником для проведення нічних спостережень. У цьому сприяє висока якість зображень з регулюванням різкості і потужний алгоритм matrix з вбудованим детектором IRay, які також забезпечують автоматичне поліпшення контрастів і ієрархічне посилення. Наявність таких елементів дозволяє швидко виявляти цілі.

 

Дизайнерської родзинкою виступає простий, зручний і зрозумілий інтерфейс. Зокрема, ми звертаємо увагу на оригінальний напівпрозорий фоновий дизайн в меню, дизайнерське виконанням іконок, що перешкоджає проблеми з окколюзіей.

 

Ергономічність і ударостійкість

Високі параметри ударостійкості забезпечені в корпусі пристрою міцними матеріалами, що збільшують термін експлуатації. А невелику вагу і компактний розмір сприяють легкості проведення роботи на відкритому повітрі без напруги рук довгий час. Комфорт і зручність забезпечується також за допомогою ергономічного бездротового пульта дистанційного керування в поєднанні з вбудованим модулем Bluetooth. І подивіться на той факт, що в приладі функція Ultraclear - ультраяскравий режиму дозволяє отримати велику кількість деталей, а також забезпечує високу чутливість. Всі ці елементи дозволяють використовувати пристрій в сильна злива, снігопад і при інших несприятливих умовах роботи. Легкий монтаж пристрою також додає гідності представленої моделі приладу, який стане ідеальним вибором затятих шанувальників екстремальних видів спорту і полювання.

 

  Низький рівень споживання енергії

Всі функції в приладі утримуються не менше чотирьох годин при постійному спостереженні за все лише двома батарейками по типу CR123A. Заощадити заряд пристрою і безпосередньо нерви користувача допоможе відключення дисплея, а також наявність зовнішнього акумулятора або ж використання звичайного павербанка. І кілька слів хотілося ще раз сказати про компактності прицілу, який на думку багатьох експертів, зустрічається не так часто. Вага приладу дорівнює вазі з невеликою діагоналлю двох смартфонів. І не дарма в ньому є функція перемикання в режимі тепловізор.

Відмінна картинка і оптичні властивості

Як і інші моделі тепловізорів iRay - SCL35 має фірмову матрицю на основі оксиду ванадію за технологією будови. Такі сенсори раніше використовувалися тільки у військовій оптиці, призначеної для виявлення об'єктів на наддалеких відстанях. Сьогодні ж така техніка доступна всім любителям і шанувальникам полювання. Розібратися з настройками і функціоналом не складає труднощів навіть новачкам, так як органи управління відображеня зрозумілими піктограмами. І відзначимо, що наявність різноманітних колірних палітр дозволяє підбирати вигідні кольори для ефективності спостереження. Підвищена яскравість дасть можливість отримати насичені, чіткі зображення в будь-яких умовах, а доповнення функції PiP не тільки збільшує область на екрані, але відмінно збереже поле огляду. Кратність збільшення з великим діапазоном забезпечує комфортні умови полювання як на великі, так і невеликі дистанції, складаючи 2-8х. Користувачі можуть виявляти цілі на відстанях більше одного кілометра.

 

Прочный, надежный девайс не более 400 грамм веса обладает высокой стойкостью к отдаче крупных калибров. Он обладает рядом положительных достоинств, многофункциональностью, а поэтому не оставит равнодушным поклонников охоты, в том числе мужчин, выбравших активный образ жизни и военных людей.

 

 

Другие статьи
  • Огляд Pulsar Digex N455
    Огляд Pulsar Digex N455
    Одним з новітніх прицілів - Pulsar Digex N455, порадувала своїх шанувальників компанія Пульсар.  Він не був представлений на виставках, тому мало хто знає про нього. Але давайте познайомимося з ним ближче.
  • Керівництво покупця
    Керівництво покупця
    Це керівництво покупця буде корисно всім, хто цікавиться або вже використовує прилади нічного і теплового бачення: від мисливців і гравців в страйкбол до професійних військових і співробітників органів правопорядку.